Chci tiny house

Stavíme na přání

Sto lidí, sto chutí, sto představ. Spojíme síly a postavíme nezapomenutelný tiny domek. Vaše nápady a touhy přeneseme do praxe. Necháme vytvořit architektonický návrh a připravíme projekt. Vybereme nejvhodnější styl výstavby a kombinaci materiálů. Tiny house stavíme po celé České republice.

Vyberte typ stavby

Tiny house na míru

Tiny house na míru

Jsou trendy a žádané. Tiny house jsou hitem poslední doby. S jejich designem si můžete krásně vyhrát. Dřevo lze velmi funkčně kombinovat s jinými materiály. Rádi vám poradíme s výběrem správných prvků. Zajistíme projektovou dokumentaci a kompletní výstavbu na klíč.

Postavte si tiny house
Rekreační chaty

Rekreační chaty

Inspirujte se u našich typových chatek, anebo si rovnou vyberte tu svou vysněnou. Připravili jsme pro vás čtyři typy. Jejich dispozice i vnitřní vybavení lze upravit na základě vašich preferencí.

Vyberte si typovou chatu
Výstavba kempů

Výstavba kempů

Díky našim zkušenostem a partnerům jsme schopni zajistit kompletní výstavbu nového kempu. Od projektové dokumentace přes financování až po finální realizaci.

Nechte si postavit kemp

Co vše umíme

Jeden z nejstarších materiálu, ovšem dnes žádaný a velmi aktuální. Udržitelnost, flexibilita, nenáročnost a přírodní vzhled. Tyto a další vlastnosti přispívají k oblibě dřeva jako stavebního prvku. Oceňujeme rychlost, se kterou se s ním dá pracovat. To nám umožňuje postavit dřevostavbu v krátkém čase a zcela dle přání klienta. Zajistíme vám kompletní realizaci od projektové dokumentace přes konstrukci až po interiérové prvky.

  • umíme všechny typy konstrukce, včetně sloupkové i systém CLT panelů
  • zajistíme návrh, projektovou dokumentaci i inženýring
  • realizace po celé České republice

Průběh zakázky

Zákazník
Mistři dřeva
Nezávazná poptávka
Cenová nabídka
Vizualizace
Objednávka
Realizace
Předání
a záruka

Rekreační chaty

Zahradní domek v jednoduchém stylu a na míru

18 metrů čtverečních, plnohodnotná střecha s krytinou Satjam Grande, podlaha z palubek a čistá tesařská práce. Zahradní domek může sloužit k uskladnění náčiní, jako menší dílna i trucovna. Menší pergola na straně je připravena pro nedělní posezení.

Čtěte zde
Rekonstrukce rekreačních chatek (díl třetí)

Po odhalení konstrukce a zbourání dělících stěn nám v chatě vznikl velký otevřený prostor. Investor rozhodl, že z původních 4+0 vytvoří krásné 3kk s velkým obývacím pokojem. Ten navíc otevře až do krovu.

Čtěte zde
Rekonstrukce rekreačních chatek (díl druhý)

Na dřevěných konstrukcích chatek je krásné, že nikdy nevíte, co na vás čeká. Odstraníte palubky na zdi a spadne na vás starý včelí úl, sundáte podlahu a naleznete ztrouchnivělý rošt. Tak tomu bylo i v tomto případě. Před podlahami se celá konstrukce musela nejprve opravit.

Čtěte zde

S čím vám můžeme pomoci?

Máte v hlavě vysněnou stavbu anebo jasné zadání od projektanta? Pošlete nám základní informace a my vám vytvoříme cenovou nabídku.

Využijte kontaktní formulář, případně nám pošlete email na info@mistridreva.cz

Volat můžete na 777 557 622

Mistři dřeva s.r.o.
Sokolská 230
562 04 Ústí nad Orlicí
IČO: 14262274


Prohlédněte si náš Instagram

Děkujeme za zprávu. Ozveme se vám obratem.
Bohužel při odesílání došlo k chybě. Překontrolujte zadaná data a případně to zkuste za chvíli.