Postaveno

Rekreační chata v Pardubickém kraji

Když máte šikovné majitele s jasnou vizí, staví se samo. V případě rekreační chaty v Pardubickém kraji jsme dostali do rukou hotový projekt. Stavba v jednoduchém a moderním designu se měla tyčit pár metrů nad terénem.

Čtěte zde
Tiny house pro děti

Obývací pokoj s kuchyní, ložnice a koupelna. Na zahradě rodinného domu vyrostl menší tiny house, který bude sloužit dětem.

Čtěte zde
Střecha v Litomyšli

Na dřevostavbě kousek od Litomyšle jsme vytvořili krásnou střechu. Atypický tvar zařídil náročnou plechařinu, betonové tašky zase elegantní vzhled. Podívejte se na fotografie zdařilé realizace.

Čtěte zde
Rekonstrukce rekreačních chat na Slapech

Nová Živohošť je krásné a populární rekreační letovisko na břehu Slapské přehrady. Přímo zde se nachází starší areál bývalého dětského tábora. Současný vlastník se rozhodl obléct místo do nového kabátu. Jsme rádi, že jsme se na renovaci mohli podílet.

Čtěte zde
Dvoupatrová svatební roubenka

Máme hotovo! Děkujeme úžasným majitelům za příležitost, jejich nadšení, nekonečnou pomoc při stavbě a originální nápady, které z roubenky udělaly nezapomenutelnou stavbu.

Čtěte zde
Zahradní domek v jednoduchém stylu a na míru

18 metrů čtverečních, plnohodnotná střecha s krytinou Satjam Grande, podlaha z palubek a čistá tesařská práce. Zahradní domek může sloužit k uskladnění náčiní, jako menší dílna i trucovna. Menší pergola na straně je připravena pro nedělní posezení.

Čtěte zde
Výměna střešní krytiny u rodinného domu

Rekonstrukce střechy potká každý rodinný dům. Rozsah oprav se často liší, v lepší variantě stačí vyměnit stávající krytinu za novou. Tento důležitý krok prodlouží životnost krovů a celé konstrukce o další roky.

Čtěte zde
Rekonstrukce rekreačních chatek (díl třetí)

Po odhalení konstrukce a zbourání dělících stěn nám v chatě vznikl velký otevřený prostor. Investor rozhodl, že z původních 4+0 vytvoří krásné 3kk s velkým obývacím pokojem. Ten navíc otevře až do krovu.

Čtěte zde
Rekonstrukce rekreačních chatek (díl druhý)

Na dřevěných konstrukcích chatek je krásné, že nikdy nevíte, co na vás čeká. Odstraníte palubky na zdi a spadne na vás starý včelí úl, sundáte podlahu a naleznete ztrouchnivělý rošt. Tak tomu bylo i v tomto případě. Před podlahami se celá konstrukce musela nejprve opravit.

Čtěte zde
Rekonstrukce rekreačních chatek (díl prvý)

Aneb sbohem sololite. Další velká zakázka se odehrála na krásném místě blízko Slapské přehrady. Ve vyhlášené rekreační osadě Nová Živohošť jsme dostali za úkol provést rekonstrukci starších táborových chat. Naše mistrovství vám ukážeme krok za krokem.

Čtěte zde