Projektová dokumentace Roubenky U Zběhlíka

V následujících měsících nás čeká kompletní výstavba dvoupatrové dřevostavby. Ta se stane součástí známého a populárního penzionu U Zběhlíka v Čisté u Litomyšle.

Svatby, firemní teambuildingy, konference a oslavy s velkým počtem lidí. Dřevostavbu čeká rušný život a její dispozice tomu byly přizpůsobeny. V prvním podlaží se bude nacházet otevřený sál s půdorysem 102 metrů čtverečních, bar a sociální zařízení. Druhé patro nabídne pět apartmánů s vlastní koupelnou.

Vše začíná u projektu

Svým šarmem penzion U Zběhlíka v minulých letech okouzlil každou nevěstu, která se na jeho zahradě rozhodla uspořádat svůj den D. Právě svatby jsou zde na víkendovým pořádku a pro jejich účely je nutné vybudovat nezapomenutelný prostor.

Starší roubenku majitelé odstranili a místo ní ve stejném stylu chystají zcela novou stavbu. Tentokrát dřevostavbu v imitaci roubenky. Jsme rádi, že výběr dodavatele skončil u Mistrů dřeva.

My jsme se projektu chopili již od začátku s velkou vervou. Vlastními silami jsme vytvořili kompletní projektovou dokumentaci a zároveň zajistili kompletní inženýring spjatý s povoleními k demolici a následné výstavbě.

Hurá do stavby

Po projektu a všech důležitých povolení přijde na řadu samotná výstavba. Na místě nejprve dojde k vybudování základové desky, na které se následně umístí dřevěná konstrukce nové stavby. Střechu bude pokrývat elegantní betonová taška. Venkovní dřevěný obklad bude ve stylu klasické roubenky. Výjimečným prvkem se stane selský strop v hlavním sále.