Spustili jsme projekt Cenachaty.cz

Koupili jste starší chatu a chcete znát stav její konstrukce? Nejste si jisti, jestli se máte pustit do rekonstrukce či postavit chatu novou? Rádi vám s rozhodováním pomůžeme. Čerpáme z našich zkušeností, znalostí a touhy stavět krásné objekty.

Často nás majitelé zvou na návštěvu jejich starší chaty a ptají se nás, kolik by stála její rekonstrukce. Na základě jejich přání a zběžné prohlídky jsme schopni odhadnout celkový rozpočet, ovšem vždy je nutné zvážit tu nejdůležitější skutečnost. Aktuální stav nosné konstrukce.

Starší chaty jsou nevyzpytatelné

Problémem je, že chaty se dříve stavěli velmi chaoticky. Konstrukce se tloukly bez systému a dnešnímu stylu se ani nepřibližují. Díky tomu dřevo trpí vlhkostí, do konstrukce pronikají zvířata a zateplení absolutně nevyhovuje dnešním standardům.

Více informací o projektu na www.cenachaty.cz 

Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci, projektant i realizační firma by měli znát aktuální stav konstrukce chaty. Díky tomu předejdete nepříjemnostem, které mohou stavbu výrazně prodražit.

Přijedeme a konstrukci zhodnotíme

Stěny chaty mají často více vrstev a proniknout do nosné konstrukce je náročné. V případě, že se bojíte chatu takto otevřít, rádi za vámi přijedeme a šetrně se do ní podíváme. Následně zhodnotíme stav, dáme vám doporučení a vytvoříme cenovou nabídku na rekonstrukci.  

Na základě informací můžete učinit rozhodnutí. Rekonstruovat, či postavit chatu novou.