Spolupracujeme s projektovou kanceláří G SERVIS

Pro naše klienty přicházíme s novou službou, která jim usnadní výběr dřevostavby. Projekční kancelář G SERVIS má ve svém portfoliu nepřeberné množství hotových projektů rodinných domů. Stačí si vybrat.

Úvahy o novém rodinném domě často komplikuje dilema ohledně vzhledu, rozměru a volbě jednotlivých prvků. Každé dílčí rozhodnutí se promítá do konečného rozpočtu. Typové projekty mohou být při plánování vítaným pomocníkem. Ihned vám poskytnou ucelenou představu o tom, kolik dům bude stát.

Projekční kancelář G SERVIS je největší ve svém oboru. V nabídce má spoustu hotových typových projektů, které lze následně upravovat dle vašich přání. Volit můžete z bungalowů, jedno i dvou patrových domů, a to včetně specializovaných projektů na dřevostavby.

Jejich služby zahrnují i projektování na míru, případně si na jejich webu můžete dům nakonfigurovat. 

Dům vám postavíme na klíč

Pokud si některý projekt zvolíte, pošlete nám ho a my vám dle něho vytvoříme přesnou cenovou nabídku. Domy stavíme z rámových konstrukcí i masivních panelů. Realizaci jsme schopni zajistit zcela na klíč, případně vám vybudujeme pouze hrubou stavbu.

Fantazii se meze nekladou a každý projekt můžeme upravovat i v průběhu výstavby. Na všem se domluvíme. Pokud si s něčím nevíte rady, případně chcete pomoci s výběrem ideálního projektu, kontaktujte nás