Význam slova MISTR: Podle Merriam - Webstrova slovníku se mistrem stává nositel dokonalé znalosti a dovednosti v určitém řemesle či specifické činnosti

Chci dřevěnou chatku

Postavíme vám dřevěnou chatku na klíč!

Toužíte po klidném místě v obklopení přírody? Objevte nabídku našich dřevěných chatek, anebo si nechte vytvořit tu svou vysněnou. Realizujeme dřevěné chatky po celé České republice. Pošlete nám nezávaznou poptávku, vytvoříme vám cenovou nabídku

Máme zkušenosti s výstavbou rekreačních chatek do 25 m², na které se nevztahuje stavební povolení. Více o podmínkách výstavby chatky bez stavebního povolení zde.

Plaastev

Plaastev

Jedinečná, elegantní a symetrická. Taková na trhu ještě nebyla. Chatička Plaastev je určena pro celoroční rekreaci. Tvar šestiúhelníku rozšiřuje menší základnu do ohromného užitného prostoru.
Pojďte na prohlídku
Kraaba

Kraaba

Jednoduchý a decentní tvar neurazí okolní přírodu. Chatka nabídne obložení z dřevěného materiálu a elegantní prosklenou přední stěnu. Prostorný interiér vždy nabídne dostatek přírodního světla.
Pojďte na prohlídku
Aacko

Aacko

Klasický tvar české táborové chatky se vrací. Spojili jsme moderní a přírodní materiály. Velké prosklené stěny nabídnou stálý přísun přirozeného světla. Dvě patra vytvářejí dostatek prostoru pro váš nekonečný pobyt. Součástí je koupelna i kuchyňský linka.
Pojďte na prohlídku
Chatkuj

Chatkuj

Máš krásný pozemek a sníš o chatce ve stylu tiny house? Pro sebe i na pronájem. Postavíme ti ji zcela na míru. Nabízíme komplexní řešení pro kempy, které se chystají renovovat svojí nabídku ubytování. Montáže provádíme po celé České republice.
Pojďte na prohlídku
Komnata

Komnata

Home office, televizní místnost, kadeřnictví, pokoj pro hosty, domácí posilovna, pánská zašívárna, umělecký prostor, místo pro odpočinek. Co si umístíte do komnatičky závisí jen na vaší fantazii. Rozměry vám přizpůsobíme na míru vám a vašeho volného prostoru na zahradě.
Pojďte na prohlídku

Průběh zakázky

Zákazník
Mistři dřeva
Nezávazná poptávka
Cenová nabídka
Vizualizace
Objednávka
Realizace
Předání
a záruka

Dřevěné chatky - realizace

Zahradní domek v jednoduchém stylu a na míru

18 metrů čtverečních, plnohodnotná střecha s krytinou Satjam Grande, podlaha z palubek a čistá tesařská práce. Zahradní domek může sloužit k uskladnění náčiní, jako menší dílna i trucovna. Menší pergola na straně je připravena pro nedělní posezení.

Čtěte zde
Rekonstrukce rekreačních chatek (díl třetí)

Po odhalení konstrukce a zbourání dělících stěn nám v chatě vznikl velký otevřený prostor. Investor rozhodl, že z původních 4+0 vytvoří krásné 3kk s velkým obývacím pokojem. Ten navíc otevře až do krovu.

Čtěte zde
Rekonstrukce rekreačních chatek (díl druhý)

Na dřevěných konstrukcích chatek je krásné, že nikdy nevíte, co na vás čeká. Odstraníte palubky na zdi a spadne na vás starý včelí úl, sundáte podlahu a naleznete ztrouchnivělý rošt. Tak tomu bylo i v tomto případě. Před podlahami se celá konstrukce musela nejprve opravit.

Čtěte zde

S čím vám můžeme pomoci?

Máte v hlavě vysněnou stavbu anebo jasné zadání od projektanta? Pošlete nám základní informace a my vám vytvoříme cenovou nabídku.

Využijte kontaktní formulář, případně nám pošlete email na info@mistridreva.cz

Volat můžete na 777 557 622

Mistři dřeva s.r.o.
Sokolská 230
562 04 Ústí nad Orlicí
IČO: 14262274


Děkujeme za zprávu. Ozveme se vám obratem.
Bohužel při odesílání došlo k chybě. Překontrolujte zadaná data a případně to zkuste za chvíli.